Menu Zamknij

Pogotowie Zakupowe Piastuna

Fundacja Piastun Wyrównywanie Szans wychodzi na przeciw potrzebującym Seniorom. Uruchamiany projekt ,,Pogotowie Zakupowe dla Potrzebujących Samotnych Seniorów” w miastach Siemianowice Śląskie oraz Zabrzu. W miarę możliwości naszego wolontariatu. TY DECYDUJESZ MY POMAGAMY 1% TO WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ!

Projekt rusza od 16.03.2020 r. są dostępne dwie opcje: – pierwsza polega na dostarczaniu osobom starszym, samotnym zakupów do domu; raz w tygodniu wolontariusze #EkipaPiastuna przyjeżdżają po listę zakupów, pieniążki do takiej osoby i przywożą towar do domu. – druga opcja to: uruchamiamy również specjalny numer konta, który umożliwi nam zrobienie zakupów online; osoba potrzebująca wysyła nam przelewem pieniążki na konto, listę zakupów oraz adres dostawy – przekazuje nam telefonicznie lub mailowo, a my zamawiamy ten towar ONLINE, firma zajmująca się taką sprzedażą dostarcza towar pod wskazany adres. Oczywiście wszystko za darmo !!!

SUBKONTO: 44 1050 0099 7651 1520 0000 0000 w tytule: Pogotowie zakupowe Imię i Nazwisko, Miasto

Zachęcamy osoby chętne do współpracy. Chcesz pomóc w robieniu zakupów osobom starszym i potrzebującym? #EkipaPiastuna CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE. Nasi wolontariusze będą posiadali specjalne identyfikatory z logiem i danami fundacji, oczywiście w razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z fundacją. Wolontariusz powinien się przedstawić, pokazać identyfikator oraz dowód tożsamości (dowód lub legitymacje) DOŁĄCZ DO NAS TO PROSTE —> KLIKNIJ TUTAJ

Do tego celu uruchamiamy również dwie grupy na Facebooku oraz kontakt do osób, które koordynują działania fundacji w/w miastach.

*Wszystkie prośby o pomoc zostaną rozpatrzone w jak najszybszym terminie, nie mniej to Fundacja decyduje jaką prośbę o zakupach zrealizuje.

Siemianowice Śląskie w godz. 16:30-19:00 ——–>>> KLIKNIJ TUTAJ

kontakt: Adam Klacka tel. 668-569-099 mail: siemianowice@fundacjapiastun.pl

Zabrze w godz. 08:00-15:00 ——–>>> KLIKNIJ TUTAJ

Kontakt: Sandra Przednowek-Zając tel. 792-683-885 mail: biuro@fundacjapiastun.pl

https://www.facebook.com/groups/243731499997588/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *