2021-03-01

Od Serca Do Serca – bieg na orientację

10-11 Kwietnia 2021 r. odbędzie się w Siemianowicach Śląskich Bieg wirtualny na orientację „OD SERCA DO SERCA”. Organizatorami biegu są: Fundacja Piastun Wyrównywanie Szans oraz grupa biegowa Siemianowice i Przyjaciele Biegają.

ZAPISY !!! Ruszają od 2 Marca 2021 r. godz. 20.00

1. Zapisy na udział w biegu będą trwać do dnia 05 kwietnia 2021 r.
2. Termin pokonania założonej trasy to 10 lub 11 kwietnia 2021r.
3. Minimalna długość trasy to 10 km punkt A,B,C / 5 km punkt A,B / 2 km punkt A
4. Uczestnik biegu ma pełną swobodę w doborze trasy.
5. Dozwolona jest forma pokonania dystansu: bieg, marsz, marsz z pomocą kijków Nordic Walking
6. W dniu zawodów każdy uczestnik dostanie numer startowy na którym będzie miejsce na 3 pieczątki oraz współrzędne (opis) miejsca gdzie znajdują się SERCA punktów A,B i C. Każdy uczestnik musi zdobyć pieczątki z danego dystansu 1, 2 lub 3, aby dostać pieczątkę trzeba wrzucić do pojemnika (serca) symbolicznie nakrętkę plastykową.
7. Na mecie czekamy na osobę, która pokona dany dystans z najmniejszą liczbą km i w najkrótszym czasie.
OPŁATY STARTOWE:

1. Impreza ma charakter biegu charytatywnego, wpłaty min. 30 zł / (dzieci do lat 12 – 20 zł) za pakiet startowy, proszę dokonać wpłacając na numer konta Fundacji Piastun Wyrównywanie Szans.

Subkonto: : 71 1050 0099 7651 1320 0000 0000

Tytuł: Darowizna Bieg Od Serca Do Serca, Imię Nazwisko uczestnika.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na leczenie dla naszego podopiecznego p. Manfreda Świętek – strażaka (z KM PSP Zabrze), który po przeszczepie szpiku kostnego boryka się z przewlekłymi powikłaniami.

INFORMACJE !

1. Organizator gwarantuje pamiątkowy medal wszystkim uczestnikom, którzy zapiszą się przez formularz zgłoszeniowy online oraz dokonają wpłaty na konto fundacji.
2. Warunkiem uczestnictwa w biegu jest posiadanie dowolnego urządzenia lub aplikacji mobilnej do monitorowania aktywności sportowych (np. Strava).
3. Uczestnik zobowiązany jest udokumentować swój udział w biegu na. urządzeniu, a potwierdzenie pokazać w biurze zawodów na mecie.
4. W przypadku udziału osoby poniżej 12 roku życia wystarczy udokumentowanie (biegu/spaceru) przez rodzica.

REGULAMIN-BIEG-WIRTUALNY-od-Serca-do-SercaPobierz

PARTNERZY I SPONSORZY BIEGU