Wirtualny Bieg Do Szpiku Kości – Ćwiczymy dla Mai

Zapraszamy do aktywnego wspierania Mai poprzez wykonywanie ćwiczeń w domu, w związku z aktualną sytuacją w kraju polecamy wszystkim osobom, które miały zamiar biec w #BiegDoSzpikuKosci , inna formę aktywności fizycznej, którą również zaliczymy jak przebiegnięte 5 km. Pamiętajcie żeby udokumentować waszą aktywność robiąc zdjęcie lub przesyłając nam filmik pod WYDARZENIEM oraz na siemianowice@fundacjapastun.pl

Teraz już nie ma wymówek! Każdy z WAS może pomóc MAI ❗
TERMIN: 03.04-05.04 – NA PEWNO ZDĄŻYSZ!
☑️Zapisujemy się!
☑️Wpłacamy 30 zł
☑️POMAGAMY MAI ?
☑️ĆWICZYMY, BIEGAMY
☑️UDOKUMENTOWUJEMY TO!
☑️DOSTAJEMY MEDAL

1. Zapisy na udział w biegu będą trwać do dnia 05 kwietnia 2020 r.
2. Termin pokonania założonej trasy, ćwiczeń to 03-05 kwietnia 2020r.
3. Biegi i Ćwiczenia mogą odbywać się w dowolnym miejscu w Polsce i na świecie.
4. Minimalna długość trasy to 5 km lub 20 min aktywność fizyczna w domu
5. Uczestnik biegu ma pełną swobodę w doborze trasy i ćwiczeń.

Zgłoszenia on-line będą przyjmowane do dnia 05 kwietnia 2020 r. (włącznie) Za poprawne i kompletne zgłoszenie uważa się łączne dopełnienie wszystkich poniższych czynności:
1) prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego na https://dostartu.pl/
2) uregulowanie opłaty zasilającej w całości cel biegu wpłaty min. 30 zł za pakiet startowy dokonując przelewu na numer konta Fundacji Piastun Wyrównywanie Szans. Subkonto: 71 1050 0099 7651 1320 0000 0000 Tytuł: Darowizna Bieg Do Szpiku Kości, Imię Nazwisko uczestnika.
3. Opłata wynosi minimum 30 PLN i jest w całości przeznaczona na leczenie Mai.
4. Dowodem skutecznej rejestracji jest e-mail z potwierdzeniem rejestracji.

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM BIEGU!!!

Uczestnik zobowiązany jest udokumentować swój udział w biegu, a potwierdzenie w postaci zrzutu ekranu lub zdjęcia przesłać na adres mailowy: siemianowice@fundacjapiastun.pl dodatkowo podając swoje dane osobowe (Imię, Nazwisko, Miejscowość, adres)

Link do wydarzenia na facebook

ZAPISY NA BIEG KLIKNIJ TUTAJ

Organizatorzy:

Organizator gwarantuje numer startowy oraz pamiątkowy medal na mecie wszystkim uczestnikom którzy zapiszą się przez formularz zgłoszeniowy online oraz dokonają wpłaty na konto fundacji.

Zostań Sponsorem Biegu – tel. 668-569-099 mail: a.klacka@fundacjapiastun.pl

HONOROWY PATRONAT