Wirtualny Bieg Do Szpiku Kości

3-5 Kwietnia 2020 r. odbędzie się w Siemianowicach Śląskich Wirtualny Bieg Charytatywny dla 7 letniej MAI WITKOWSKIEJ, która walczy z ostrą białaczką. Organizatorami biegu są: Fundacja Piastun Wyrównywanie Szans oraz grupa biegowa Siemianowice i Przyjaciele Biegają.

1. Zapisy na udział w biegu będą trwać do dnia 05 kwietnia 2020 r.
2. Termin pokonania założonej trasy to 03-05 kwietnia 2020r.
3. Biegi mogą odbywać się w dowolnym miejscu w Polsce i na świecie.
4. Minimalna długość trasy to 5 km.
5. Uczestnik biegu ma pełną swobodę w doborze trasy.
6. Dozwolona jest forma pokonania dystansu: bieg, marsz, marsz z pomocą kijków Nordic Walking

Zgłoszenia on-line będą przyjmowane do dnia 05 kwietnia 2020 r. (włącznie) Za poprawne i kompletne zgłoszenie uważa się łączne dopełnienie wszystkich poniższych czynności:
1) prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego na https://dostartu.pl/
2) uregulowanie opłaty zasilającej w całości cel biegu wpłaty min. 30 zł za pakiet startowy dokonując przelewu na numer konta Fundacji Piastun Wyrównywanie Szans. Subkonto: 71 1050 0099 7651 1320 0000 0000 Tytuł: Darowizna Bieg Do Szpiku Kości, Imię Nazwisko uczestnika.
3. Opłata wynosi minimum 30 PLN i jest w całości przeznaczona na leczenie Mai.
4. Dowodem skutecznej rejestracji jest e-mail z potwierdzeniem rejestracji.

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM BIEGU!!!

Uczestnik zobowiązany jest udokumentować swój udział w biegu, a potwierdzenie w postaci zrzutu ekranu lub zdjęcia przesłać na adres mailowy: siemianowice@fundacjapiastun.pl dodatkowo podając swoje dane osobowe (Imię, Nazwisko, Miejscowość, adres)

Link do wydarzenia na facebook

ZAPISY NA BIEG KLIKNIJ TUTAJ

Organizatorzy:

Organizator gwarantuje numer startowy oraz pamiątkowy medal na mecie wszystkim uczestnikom którzy zapiszą się przez formularz zgłoszeniowy online oraz dokonają wpłaty na konto fundacji.

Zostań Sponsorem Biegu – tel. 668-569-099 mail: a.klacka@fundacjapiastun.pl

HONOROWY PATRONAT