Menu Zamknij

Sukcesem zakończyliśmy zbiórkę ,,Zostań Świętym Mikołajem „

Na całym świecie są dzieci, dla których Święta to najsmutniejszy okres. Nie raz bez rodziny, bez szansy na wielkie prezenty, marzą o drobnych rzeczach, a przede wszystkim o miłości. Tą miłość własnie otrzymują dzięki Waszemu zaangażowaniu w akcje ,,Zostań Świętym Mikołajem” Dzieci Dzieciom i to jest piękne.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Ludzi o dobrym sercu wolontariusze fundacji codziennie odbierają rzeczy z akcji „Zostań Świętym Mikołajem 2021” zaangażowało się wiele szkół, przedszkoli, firm i osób prywatnych. Efektem tego jest naprawdę bardzo duża liczba produktów spożywczych, słodyczy, zabawek, środków czystości, art. szkolnych, jesteśmy mile zaskoczeni, nie spodziewaliśmy się takiego odzewu, jesteście Wielcy.

Teraz wchodzimy w następny etap, którym zajmują się już nasze fundacyjne elfiki, segregują i przygotowują otrzymane dary, na konkretne paczki dedykowanie już według potrzeb danych osób, trafia one bezpośrednio do naszych podopieczych oraz innych potrzebujących.

Wasze zaangażowanie to realna pomoc za co serdecznie dziękujemy. Dzięki Wam Mikołajki jak i Święta Bożego Narodzenia w tym roku będą dla tych osób dużo lepsze. #zawszezpomocą

Spotkanie z Mikołajem odbędzie się 12 grudnia 2021r o godz. 12.00 w Domy Kultury CHEMIK w Siemianowicach Śląskich w których weźmie udział ponad setka naszych podopieczych wraz z rodzinami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *