Menu Zamknij

Siemianowickie Barwy Wolontariatu 2021 r.

3 grudnia 2021 r. w SCK Park Tradycji w Siemianowicach Śląskich, w godzinach 10:00-13:00 odbyła się Gala „Siemianowickie Barwy Wolontariatu”. Wydarzenie, podczas którego ogłoszone zostały wyniki V edycji konkursu, którego celem jest wyróżnienie najbardziej aktywnych osób, organizacji, które na co dzień pomagają bezinteresownie mieszkańcom Siemianowic Śląskich . W kategorii Grupa Wolontariatu nasza #EkipaPiastuna została wyróżniona za swoją działalność za co serdecznie dziękujemy.

Podczas Gali naszą grupę wolontariuszy #EkipaPiatuna reprezentowali: Prezes fundacji Sandra Przednowek-Zając, Koordynator ds. wolontariatu Agnieszka Dyda, Magdalena Korzec, Kasia Woźny oraz Ewa Korniluk. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym wolontariuszom, tym widocznym i tym mniej widocznym za aktywy udział w życiu fundacji, za niesienie dobra drugiej osobie, za swój poświęcony czas. Trzeba podkreślić również, że grupa liczy już sporo ponad 50 osób i cały czas dołączają do nas nowe osoby, dlatego dołącz i TY #EkipyPiatuna zapraszamy.

Rozwiń skrzydła – zostań wolontariuszem #EkipaPiastuna

Konkurs „Siemianowickie Barwy Wolontariatu” odbywa się co roku w Siemianowicach Śląskich i rozstrzygany jest w trzech kategoriach:

  1. Wolontariat szkolny,
  2. Wolontariat indywidualny,
  3. Wolontariat grupowy.

Gratulujemy, również wszystkim wyróżnionym w tym szczególnym konkursie. Pomaganie jest fajne #zawszezpomocą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *