Renata Haczykowska

Renatka urodziła się 18 czerwca 2004r. Od wczesnych lat szkolnych skarżyła się na bóle i inne objawy, które były diagnozowane jako psychogenne. W wieku 14 lat nastąpiło nasilenie objawów chorobowych, bardzo cierpiała na różnorodne, intensywne bóle zlokalizowane w głowie, mięśniach, stawach. Okazało się, że dziecko cierpi na boreliozę. Mimo intensywnego leczenia antybiotykami, Renatka na skutek choroby doznała niedowładu prawej strony ciała. Jej prawa ręka i noga są wiotkie, nie może ani nastąpić na prawą nogę, ani chwycić żadnego przedmiotu prawą ręką. Aby powrócić do sprawności potrzebuje m.in. intensywnej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. Prosimy o 1% podatku na dalsze leczenie, rehabilitację oraz sprzęt rehabilitacyjny.

Przelew nr subkonta:  69 1050 0099 7651 1730 0000 0000

z dopiskiem: Darowizna dla Renata Haczykowska nr 1730

Oddając 1% podatku na KRS 0000292978 w celu szczegółowym wpisując Renata Haczykowska nr 1730