Menu Zamknij

Przyjaciele dla Danusi

Danuta Białas prowadziła aktywnie działalność artystyczną jako Agencja Artystyczna „DA-NUTKA”, specjalizująca się w programach dla dzieci (bale, spotkania Mikołajkowe , plenerowe, animacje)  jak również programy dla dorosłych na estradach w charakterze konferansjera, wodzireja, podczas spotkań biesiadnych, festynów, dożynek itp. na terenie całej Polski. Bardzo aktywny tryb życia został nagle przerwany na skutek rozległego udaru pnia mózgu w wyniku którego objęta została całkowitym paraliżem wszystkich kończyn prawej i lewej strony ciała, paraliżem  mowy i odżywiania.Od stycznia 2023 roku proces leczenia odbywał się w szpitalach  w Czeladzi i Będzinie i trwa do chwili obecnej.

Aktualnie powoli następuje poprawa stanu zdrowia co rokuje duże nadzieje. Konieczna jest jednak intensywna rehabilitacja.Dlatego zwracam się wszystkich przyjaciół, wykonawców z estrady, znajomych oraz ludzi dobrej woli o wsparcie 1,5% z podatku na KRS 0000292978 z przeznaczeniem jako cel szczegółowy: Danuta Białas nr 2390   

Nie zależnie od tego Fundacja udostępniła subkonto w banku :  ING S.A. 09 1050 0099 7651 2390 0000 0000 tytułem: Darowizna dla Danuty Białas nr 2390 do zbierania indywidualnych darowizn pieniężnych. Prowadzona jest również zbiórka na portalu POMAGAM.PL w tytule należy wpisać: Wsparcie dla Danusi.

Wszystkie zebrane środki bardzo pomogą w procesie leczenia i rehabilitacji. 

Opiekun zbiórki: Krystian Stasiczek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *