Zbiórka dla: Spełniamy marzenia młodego sportowca

Cześć wszystkim, nazywam się Wiktor Cygan i od 5 lat trenuję lekkoatletykę. Od dziecka sport odgrywa bardzo ważną rolę w moim życiu. W wieku 4 lat rozpocząłem swoją przygodę z karate w siemianowickim klubie sportowym. Po 11 latach podjąłem ciężką decyzję i zrezygnowałem z karate, jednak nie umiałem zbyt długo wysiedzieć w domu. Była to idealna pora aby znaleźć coś nowego, co będzie sprawiało mi frajdę i uśmiech na twarzy. Wybrałem lekkoatletykę, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Po zaledwie 2 latach treningu złamałem magiczną sprinterską barierę 11 sekund na dystansie 100m, natomiast po 3 latach od rozpoczęcia przygody ze sportem zdobyłem swój pierwszy złoty medal Mistrzostw Polski. Po 5 latach uprawiania lekkoatletyki mogę się pochwalić następującymi osiągnięciami: – I klasa sportowa na 100m z wynikiem 10.87s – Złoty Medal Halowych Mistrzostw Polski Seniorów 2022r – Srebrny Medal Halowych Mistrzostw Polski Seniorów 2023r – Dwa złote oraz brązowy medal meczów międzywojewódzkich pomiędzy Śląskiem, a czeskimi Morawami – Dziewięć medali, w tym 5 złotych Mistrzostw Województwa Śląskiego. Każdego dnia cieszę się, że mogę rozwijać swoją pasję, co motywuje mnie do dalszego działania. Wsparcie finansowe jest nieocenioną pomocą, dzięki której będę mógł dalej się rozwijać, spełniać marzenia, a poprzez sprzęt i przygotowanie motoryczne efektywniej trenować i zdobywać kolejne sukcesy.

Darowizna dla Wiktora Cygana NR 2354
Wiktor Cygan NR 2354