Zbiórka dla: Oliwier Lic

Oliwier choruje na cukrzycę insulinozależną typu 1. Jest w intensywnej fazie wzrostu, co wiąże się z większymi kosztami leczenia. Oprócz cukrzycy, Oliwier choruje na astmę oskrzelową przy której również bierze leki na stałe. Prawdopodobnie ujawniają się choroby współwystępujące przy cukrzycy, celiakia i Hashimoto. Na razie jest na etapie diagnozowania. Oliwier ma młodszego brata, który choruje na uszy. Brat jest już po kilku zabiegach operacyjnych, w tym przeszczep błony bębenkowej ucha. Mimo, że oboje rodzice pracują, to nie są w stanie pokryć kosztów leczenia. Dlatego proszą o zrozumienie i wsparcie w leczeniu.

Darowizna dla Oliwiera Lica NR 9400
Oliwier Lic NR 9400