Menu Zamknij

Piknik Rodzinny w Animal World – galeria

W dniu 04.10.2020 roku odbył się Piknik Rodzinny na terenie AnimalWorld w Zabrzu-Makoszowach, zorganizowany przez AnimalWorld oraz Portal Zabrze112 

Dzień rozpoczął się deszczem, ale bardzo szybko się rozpogodziło – bo to przecież był dzień Nikoli

Nikola Oczak urodziła się z chorym serduszkiem, oprócz HLHS ma też wrodzone zwężenie ujścia tętniczego, wrodzone wady rozwojowe aorty, hypoplastyczny łuk aorty ze zwężeniem części poprzecznej łuku, zawężenie cieśni aorty-krytyczne  oraz ubytek przegrody międzyprzedsionkowej. Ma też zeza zbieżnego naprzemiennego oraz nadwzroczność obojga oczu. Do tego jest leczona gastrologiczne z powodu refluksu żołądkowo-przełykowo- krtaniowego.

W czasie pikniku wspólnymi siłami zebraliśmy 1 136,05 zł za co z całego serca wraz z rodzicami Nikoli dziękujemy, środki zostaną przeznaczone na specjalne mleczko dla Nikoli.

To był piękny dzień…słoneczko świeciło, muzyka grała dzięki oprawie, którą stworzyło Info Zabrze, były gry i zabawy, malowanie buziek, tutaj wielkie podziękowania dla Górnik Zabrze S.A.Kibice Razem Górnik Zabrze oraz Agnes Agness, a także dla niezawodnej jak zawsze #ekipaPiastuna.

Było zwiedzanie MiniZoo, kącik pierwszej pomocy, pokaz sprzętu strażackiego, można było zjeść przepyszne ciasta, które upiekły babcie Nikoli, a także upiec sobie kiełbaskę na ognisku oraz zakupić piękne rzeczy uszyte przez Uzależniona od Szycia oraz rękodzieło stworzone przez mamę Nikoli, które możecie zakupić również na jej bazarku.

Był popcorn, wata cukrowa, a także dmuchańce i tutaj podziękowania dla Olmedia – prosty sposób na udany piknik.

Zwiedzanie MiniZoo, kącik pierwszej pomocy, pokaz sprzętu strażackiego to dzięki  OSP Makoszowy  

Wszystkim bardzo dziękujemy za wsparcie oraz pomoc, mamy nadzieję,
że kogoś nie pominęliśmy. Zapraszamy do galerii 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *