Dziękujemy 1% To Więcej Niż Myślisz

Serdecznie dziękujemy za oddanie 1% podatku na naszą fundację, udało nam się zebrać kwotę 433 993,38 zł za rok 2019 r. Tym samym zajęliśmy 224 miejsce w całej Polsce na 8743 organizacji uprawnionych do zbiórki 1% podatku, co bardzo cieszy. Dla porówna w roku 2018 zajęliśmy 240 miejsce z kwotą 384 686,60 zł. Dodaje nam to motywacji do działań, dalszej ciężkiej pracy na rzecz osób potrzebujących, pokazuje to również, że jako fundacja podejmujemy dobre działania i idziemy w dobrą stronę . Serdecznie dziękujemy za każde okazane wsparcie w imieniu całej rodziny fundacyjnej. Razem możemy więcej.

Pamiętajcie również, że to kropla w morzu potrzeb naszych podopiecznych dlatego liczymy na Wasze wsparcie w nowym roku.

#zawszezpomoca #fundacjapisatun #pomaganiejestfajne #EkipaPiastuna

W roku 2021 z zebranych środków z 1% podatku planujemy: