Czasowe zawieszenie zajęć dla Seniorów

Drodzy Seniorzy,

Nasze zajęcia w ramach Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych ASOS zostają czasowo zawieszone do odwołania. Mając na uwadze Państwa zdrowie oraz aktualny wzrost zachorowań na koronawirusa, Zarząd fundacji podjął decyzję o czasowym wstrzymaniu zajęć.

Wpływ na to miała również decyzja Wojewody Śląskiego z dnia 19 października, obowiązująca na terenie całego Śląska i związana z zagrożeniem epidemiologicznym. Obowiązuje od 20 października do odwołania. Mamy nadzieję, że przerwa nie potrwa długo i wkrótce znowu się spotkamy na kolejnych zajęciach.

Jednocześnie informujemy, że od 23.10.2020 r. oddział fundacji w Siemianowicach Śląskich również zostaje czasowo zamknięty. W ważnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z Prezesem Adamem Klacka tel. 668-569-099 siemianowice@fundacjapiastun.pl

Jak tylko będzie możliwość wznowienia zajęć, poinformujemy Was telefonicznie lub sms-owo oraz osobnym komunikatem. Trzymajcie się zdrowo.

Zarząd Fundacji Piastun Wyrównywanie Szans