2022-09-19

Współpraca z Fundacją Castorama

Nowa łazienka odpowiednio dostosowana do choroby i potrzeb osób niepełnosprawnych jest priorytetem naszej współpracy z Fundacją Castorama, która przyczyniła się do sfinansowania i wyremontowania już dwóch łazienek dla naszych podopiecznym.

W dzisiejszych czasach miliony z nas żyją w pokojach, mieszkaniach czy domach, które są zbyt małe, za ciemne, zimne i wilgotne. Dla niektórych nawet taka przestrzeń wydaje się być nieosiągalnym marzeniem. Dla zbyt wielu z nas to nie jest jedynie wizja surowej rzeczywistości życia codziennego – to jedyna perspektywa przyszłości, którą mamy. – Fundacja Castorama

Ale my wiemy, że dom to nie tylko schronienie, przestrzeń, czy miejsce, które pomaga nam przetrwać.

Nasze wspólne działania:

Remont łazienki w Zabrzu w 2021 roku

Remont łazienki w Piekarach Śląskich w 2022 roku

Będziemy wspierać nowe i istniejące inicjatywy, które koncentrują się na zapewnieniu dobrych domów i poprawie przestrzeni społecznej, tym najbardziej potrzebującym pomocy.