
Data publikacji:
2019-09-16
Siemianowice i Przyjaciele Biegają dla Piastuna
Fundacja Piastun Wyrównywanie Szans oraz grupa biegowa Siemianowice i Przyjaciele Biegają. Zapraszają na Charytatywny bieg dla podpieczonych fundacji Mateusza i Kingi z Siemianowic Ślaskich
Termin: 19 październik 2019 r. (sobota), Start: godz. 11.00 – MOSiR „Pszczelnik”
Zgłoszenia: Zgłoszenia do biegu przyjmowane są za pomocą formularza elektronicznego do dnia 11 października 2019 r., do godz.11.00,
https://forms.gle/RKCqrP3WUFpM4Vwk8
więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/fundacjapiastun/ oraz www.fundacjapiastun.pl Po tym terminie zgłoszenia będą przyjmowane tylko w Biurze Zawodów w dniu 19 października br., w godzinach od 09.00 do 10.30.
Trasa: ok. 5,5 km (MOSiR, Pole Golfowe, Bażantarnia, Pole Golfowe, Staw Remiza, MOSiR) Uczestnictwo: wszyscy chętni i zdolni do biegu.
PROSIMY O UWAŻNE WYPEŁNIENIE WSZYSTKICH CZĘŚCI FORMULARZA oraz ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM BIEGU!!!
Zgłoszenie zostanie zapisane, gdy po wysłaniu danych otrzyma się potwierdzenie zwrotne zgłoszenia na maila”. W przypadku braku komunikatu należy ponowić wypełnienie formularza lub zgłosić administratorowi : https://www.facebook.com/fundacjapiastun/
link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/444921052776895/
OPŁATY STARTOWE:
1. Bieg ma charakter dobrowolnego uczestnictwa, na którym będzie prowadzona zbiórka publiczna, zebrane środki zostaną przeznaczone na pokrycie leczenia rehabilitacji podopiecznego Fundacji Piastun Wyrównywanie Szans, które będą zbierane do specjalnie przygotowanych puszek organizatora zbiórki na rzecz Mateusza i Kingi .
2.Całkowity dochód zebrany do puszek zostanie przekazany na rzecz Mateusza i Kingi
3.Darowizny można przekazywać na nr konta Fundacji Piastun Wyrównywanie Szans
71 1050 0099 7651 1320 0000 0000
tytuł przelewu: Darowizna Bieg dla Piastuna
4. Organizator ustala limit uczestników – 299 osób (decyduje kolejność zgłoszenia na liście startowej)