2020-01-04

Oddział Siemianowice

W 2018 powstał nasz oddział w Siemianowicach Śląskich.

Oddział Fundacji, prowadzi Klub Seniora, zajęcia dla dzieci i młodzieży i seniorów będziemy organizować im wolny czas, pomagać w odrabianiu lekcji, prowadzić zajęcia z pierwszej pomocy, zdrowego żywienia, kurs obsługi komputera, darmowe porady prawne, spotkania przy grach planszowych, oddziale również rozliczamy darmowo deklaracje PIT, prowadzimy zbiórki plastikowych nakrętek, kapsli metalowych oraz odzieży. Posiadamy Sale do rehabilitacji ruchowej dla naszych podopiecznych, gdzie będziemy prowadzić zajęcia z fitoterapeuta, trenerem personalnym lub instruktorem fitness.

Mamy wiele planów i pomysłów. Jeśli uważasz że robimy dobrą robotę Wspieraj Nas! Niestety w życiu nie ma nic za darmo, aby stale realizować nasze plany i pomysły potrzebne są oczywiście środki na utrzymanie oddziału. Zapraszamy na nasze zajęcia. Z całego Serducha Dziękujemy za każdą wpłatę na rzecz oddziału w Siemianowicach Śląskich. Fundacja Piastun Wyrównywanie Szans nie prowadzi działalność gospodarczej istnieje, działa, pomaga dzięki naszym darczyńcom, realizujemy również nasze cele statutowe z zebranego 1% podatku dochodowego KRS0000292978

a tak wyglądał masz oddział w 2018 roku

kolejne etapy remontu