2019-07-10

Kreatywne zajęcia dla Dzieci i Młodzieży

Projekt „Kreatywne Środy z Fundacją Piastun” – zajęć które odbywają się w Siemianowicach Śląskich

W kreatywne środy szukaliśmy dróg wyrażenia siebie artystycznie.
Uczyliśmy się podstaw różnych technik artystycznych, tworzymy niebanalne dzieła.
Poznaliśmy podstawy technik ozdabiania decoupage, uszyliśmy kaktusa, stworzyliśmy maski, a przede wszystkim świetnie się bawiliśmy! co widać na załączonych filmach.

Projekt wspierany jest dzięki wsparciu Tesco ,,Decydujesz, pomagamy” oraz ze środków fundacji pozyskanych z 1% podatku na oddział Siemianowice Śląskie.