Pomóż Małgosi w leczeniu

Mam na imię Małgorzata mam 46 lat i jestem mamą dwójki dzieci Eweliny 23 lata Szymon 12 lat od dwóch miesięcy jestem także szczęśliwą babcią małego Jasia.
W październiku 2019 roku zdiagnozowano u mnie raka jajnika, przeszłam operację usunięcia jajników oraz częściowo usunięto grube jelito czego skutkiem jest stomia. Od lutego 2020 roku przechodzę leczenie chemioterapią, od specjalisty onkologa dowiedziałam się o innowacyjnym leczeniu lekiem o OLAPARIB, który w Polsce jest stosowany w leczeniu raka jajnika. Lek ten daje ogromne szanse i nadzieję na lepsze i bardziej skuteczne leczenie mojej choroby.
Lek ten jest refundowany tylko w przypadku stwierdzenia mutacji genetycznej [BRCA1, BRCA2] Niestety w moim przypadku nie mogę liczyć na refundacje ponieważ po wykonaniu takich badań nie wykryto u mnie mutacji genetycznej, co wyklucza mnie z możliwości skorzystania z refundowanego leczenia tą metodą.
W obecnej sytuacji ja i moja rodzina nie jesteśmy w stanie samodzielnie finansować mojego dalszego leczenia.

Dziękuję z całego serca mojej rodzinie, przyjaciołom, ze każdego dnia pomagają w codziennych obowiązkach i trudach i ofiarowują bezcenną pomoc dając tym pozytywne myślenie i nadzieje na pokonanie tej trudnej sytuacji.
Jednocześnie zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe mojego leczenia.

JAK MOŻESZ POMÓC !

Numer subkonta: 27 1050 0099 7651 1610 0000 0000

przelew z zagranicy:
INGBPLPW  27 1050 0099 7651 1610 0000 0000

w tytule przelewu wpisz: Darowizna Małgorzata Maliszewska nr 1610

Oddając 1% podatku na KRS 0000292978 w celu szczegółowym wpisując Małgorzata Maliszewska nr 1610