Dziękujemy 1% To Więcej Niż Myślisz

Serdecznie dziękujemy za oddanie 1% podatku na naszą fundację, udało nam się zebrać kwotę 420 004,80 za rok 2020, tym samym zajęliśmy 247 miejsce w całej Polsce na liście 8694 organizacji uprawnionych do zbiórki 1% podatku przez Ministerstwo Finansów.

Dodaje nam to motywacji do działań, dalszej ciężkiej pracy na rzecz osób potrzebujących, pokazuje to również, że jako fundacja podejmujemy dobre działania i idziemy w dobrą stronę. Serdecznie dziękujemy za każde okazane wsparcie w imieniu całej rodziny fundacyjnej. Razem możemy więcej.

Pamiętajcie również że to kropla w morzu potrzeb naszych podopiecznych dlatego liczymy na Was w nowym roku

#zawszezpomoca #fundacjapisatun #pomaganiejestfajne