PSY SPECJALISTYCZNE

PROJEKT ,,PSY SPECJALISTYCZNE” –  KLIKNIJ TUTAJ

Szanowni Państwo.

W związku z powierzeniem Panu Pawłowi Futiakiewicz z dniem 12 grudnia bieżącego roku funkcji koordynatora Projektu „Pies Ratownik” przez Fundację Piastun-Wyrównywanie Szans, postanowiliśmy o zmianie jego sposobu funkcjonowania.
Zadaniem Projektu, będzie pomoc w finansowaniu niezbędnego do pracy psów i ich przewodników sprzętu. Projekt zmieni nazwę na PSY SPECJALISTYCZNE. Dzięki temu będziemy mogli pomagać nie tylko Cywilnym Grupom Poszukiwawczo-Ratowniczym, ale również organizacjom i osobom zajmującym się dogoterapią, psami asystującymi oraz tym, które w inny sposób niosą pomoc nam-ludziom.
Każda prośba o wsparcie będzie bardzo rzetelnie weryfikowana oraz sprawdzana pod względem merytorycznym.

Zadaniem projektu, jest pomoc w finansowaniu niezbędnego sprzętu do pracy psów i ich przewodników nie tylko w Cywilnych Grup Poszukiwawczo-Ratowniczym, ale również organizacjom opiekującymi się psami które na co dzień pomagają człowiekowi zmagać się z codziennymi trudnościami życia. Nasi wykwalifikowani instruktorzy przygotowują aktualnie psa do dogoterapii dla 6-letniej niepełnosprawnej dziewczynki. Chcemy również przygotowywać psy asystujące do pracy z osobami niepełnosprawnymi. Wszystko to wiąże się z ogromnymi kosztami których nie jesteśmy wstanie sami pokryć.

Jak wspierać nasz projekt?

Prosimy o wpłaty na ten cel dowolnych kwot na nr konta:  11 1050 0099 7651 7800 0000 0000 z dopiskiem Pies Specjalistyczny

Można również przekazać swój 1 % podatku wpisując KRS 0000292978 w celu szczegółowym wpisując Pies Specjalistyczny