Kinga Gonciarz

Nazywam się Kinga Gonciarz, mam 27 lat  od urodzenia choruję na Zespół Larsena i Arthogryposis. Jest to choroba odpowiedzialna za wszystkie zmiany w stawach kostnych. Aby częściowo zatrzymać postępowanie choroby, konieczne są ciągłe leczenie i intensywna rehabilitacja. Koszt systematycznych rehabilitacji przekracza możliwości finansowe moich rodziców. Poruszam się na wózku inwalidzkim. W związku z tym zwracam się do ludzi dobrego serca o finansowe wsparcie. Wraz z moimi rodzicami będę wdzięczna za każdą najdrobniejszą wpłatę.

1.Przelew: NR SUBKONTA : 46 1050 0099 7651 1110 0000 0000

z dopiskiem: DAROWIZNA DLA Kinga Gonciarz

2. Oddając 1% podatku na KRS 0000292978 w celu szczegółowym wpisując Kinga Gonciarz