Rodzina z Kuźni Nieborowskiej

W środę 21 listopada 2018 roku ok. godz. 15 w Kuźni Nieborowskiej w wyniku zwarcia rodzina Krawczyk straciła to co sama zbudowała. Jedynym żywicielem rodziny jest tata- Szymon. W domu mieszkała trzyosobowa rodzina: Angelika i Szymon Krawczyk z 5 letnią córką. Dziewczynka choruje na astmę.

Na szczęście cała rodzina zdążyła opuścić budynek jeszcze przed przyjazdem straży. Aktualnie rodzina znalazła chwilowe schronienie u swoich krewnych. Ciężko oszacować dokładnie jak ogromne są starty; na pewno wybite są szyby, meble uległy zniszczeniu, instalacja, piec, meble, sprzęty, ściany, podłogi i okna, oraz ubrania.

Prosimy o wsparcie finansowe oraz przekazywanie najpotrzebniejszych rzeczy. Nie bądźmy obojętni !!!

Na dzień dzisiejszy są potrzebne ręce do pracy w sprzątnięciu zniszczeń. W razie pytań proszę o kontakt  Angelika Krawczyk i Szymon Krawczyk tel. 690-910-832

UWAGA NA JUŻ POTRZEBNE MOPY, SZMATY, STARE KOCE, PRZEŚCIERADŁA, ŚRODKI CZYSTOŚCI ITP.

nr konta do wpłat: 59 1050 0099 7651 9600 0000 0000