Oliwier Lic – Potrzebna pompa insulinowa dla Olisia!

Oliwierek ma 11 lat i jest chłopcem bardzo żywym i trenującym piłkę nożną w klubie sportowym.
28 października tego roku zachorował na cukrzycę insulinozależną typu 1.
Ta diagnoza była dla nas rodziców strasznym ciosem…

Na dzień dzisiejszy Oliwier bierze insulinę w penach kilka razy na dobę. Do tego dochodzi kontrola poziomu cukru glukometrem kilkanaście razy dziennie. To kolejne kłucia. Pompa insulinowa oszczędzi naszemu synowi tyle wkłuć i ułatwi mu sprawniejsze funkcjonowanie w szkole i poza nią. Niestety pompa kosztuje 17 000 zł.

Nie jesteśmy w stanie uzbierać takiej kwoty. A na pompę z NFZ czeka się ok 1 roku. Dlatego bardzo proszę o pomoc. Pomóżcie naszemu synowi !!!

1.Przelew:

Fundacja Piastun-Wyrównywanie Szans
ul. Wolności 293
41-800 Zabrze

nr subkonta: 86 1050 0099 7651 9400 0000 0000

z dopiskiem: DAROWIZNA DLA Oliwiera Lic

2. Oddając 1% podatku na KRS 0000292978 w celu szczegółowym wpisując DLA Oliwiera Lic