Bartosz Żydziok

Bartuś urodził się 21.07.2015 jako zdrowy chłopczyk , rozwijał się bardzo dobrze każdego dnia robił postępy w swoim życiu rozwoju. Nasza radość niestety nie trwała długo …
dzień 30.03.2017 okazał się jednym wielkim koszmarem, to wtedy Bartuś pierwszy raz stracił przytomność zrobił się siny nie było z nim w ogóle kontaktu, wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy z czym mamy do czynienia gdyż nie było 100% diagnozy.  18.09.2017 trafiliśmy drugi raz do szpitala wtedy padła diagnoza PADACZKA SKRYTOPOCHODNA dla nas było to bardzo duże przeżycie. Bartuś do dnia dzisiejszego ma problemy zdrowotne, nie rozwija się na tyle dobrze dobrze a jak na swój wiek, mówi pojedyncze słowa, Bartuś ma w sobie mnóstwo agresji czasami staje się zagrożeniem dla samego siebie, ma również afazje. Bartuś mimo swojej choroby bardzo dzielnie ją znosi, niestety każda jego infekcja, najmniejsza gorączka, nawet 37 stopni kończy się atakiem padaczki, utratą przytomności, ślinotokiem, sinieniem ust.
Bartuś przebywa pod stałą kontrolą neurologa, chodzi również do przedszkola gdzie przechodzi różne terapie, które mają na celu pomóc w jego problemach zdrowotnych.

1. Przelew:
Fundacja Piastun-Wyrównywanie Szans ul. Wolności 293, 41-800 Zabrze
nr subkonta: 08 1050 0099 7651 1890 0000 0000
z dopiskiem: DAROWIZNA DLA Bartosza Żydziok

2. Oddając 1% podatku na KRS 0000292978 w celu szczegółowym wpisując DLA Bartosza Żydziok