Wyposażenie oddziału Fundacji w Siemianowicach Śląskich

Edit: 24.04.2019

Zwyciężyliśmy w V edycji Programu grantowego TESCO „Decydujesz, pomagamy” za kwotę 5 000 zł uda nam się zrealizować część naszych zamierzeń dotyczących oddziału, min. zakup:

• stołów
  • krzeseł
  • rzutnika
  • materiałów rękodzielnicze oraz papierniczych
  • poczęstunku dla uczestników warsztatów

W dalszym ciągu zbieramy na remont dalszych pomieszczeń oraz wyposażenie sali fizjoterapeutyczno-rehabilitacyjnej.

Zbieramy na wyposażenie oddziału naszej Fundacji w Siemianowicach Śląskich. W oddziale będziemy również pomagać w wypełnianiu deklaracji podatkowych PIT, prowadzić w dalszym ciągu zbiórkę plastikowych nakrętek, kapsli metalowych oraz odzieży (środki te są przeznaczanie na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji ” PIASTUN-Wyrównywanie Szans”) Wszystkie usługi będą darmowe. Mamy wiele planów i pomysłów oraz ekipę wolontariuszy, którzy sami za darmo wyremontowali oddział, jednakże potrzebujemy pieniążków na wyposażenie.

Potrzebujemy zakupić:
– stoły
– krzesła
– rzutnik
– komputery

Dajmy- uśmiech osobom starszym oraz dzieciom. Pomóżcie – bez Was nie damy rady !!!

Przekaż swój 1% podatku na KRS000292978 wpisując w cel szczegółowy: oddział Siemianowice

Wpłacają na numer konta 20 1050 0099 7651 4500 0000 0000

w tytule wpisując Darowizna na oddział Siemianowice