Projekt „PSY Specjalistyczne”

Szanowni Państwo.

W związku z powierzeniem Panu Pawłowi Futiakiewicz z dniem 12 grudnia bieżącego roku funkcji koordynatora Projektu „Pies Ratownik” przez Fundację Piastun-Wyrównywanie Szans, postanowiliśmy o zmianie jego sposobu funkcjonowania.
Zadaniem Projektu, będzie pomoc w finansowaniu niezbędnego do pracy psów i ich przewodników sprzętu. Projekt zmieni nazwę na PSY SPECJALISTYCZNE. Dzięki temu będziemy mogli pomagać nie tylko Cywilnym Grupom Poszukiwawczo-Ratowniczym, ale również organizacjom i osobom zajmującym się dogoterapią, psami asystującymi oraz tym, które w inny sposób niosą pomoc nam-ludziom.
Każda prośba o wsparcie będzie bardzo rzetelnie weryfikowana oraz sprawdzana pod względem merytorycznym.

PROJEKT ,,PSY SPECJALISTYCZNE” –  KLIKNIJ TUTAJ

Jak wspierać nasz projekt?

Prosimy o wpłaty na ten cel dowolnych kwot na nr konta:  25 1050 1298 1000 0090 3051 1605 z dopiskiem Pies Specjalistyczny

Można również przekazać swój 1 % podatku wpisując KRS0000292978 w celu szczegółowym wpisując Pies Specjalistyczny