1% To Więcej Niż Myślisz

Serdecznie dziękujemy za oddanie 1% podatku na naszą fundację, udało nam się zebrać kwotę 384 686,60 za rok 2018, tym samym zajęliśmy 240 miejsce w całej Polsce na liście Organizacji uprawnionych do zbiórki 1% podatku przez Ministerstwo Finansów, co bardzo cieszy ponieważ w roku 2017 zajęliśmy 332 miejsce z kwotą 226 306,31 . Dodaje nam to motywacji do działań, dalszej ciężkiej pracy na rzecz osób potrzebujących, pokazuje to również, że jako fundacja podejmujemy dobre działania i idziemy w dobrą stronę . Serdecznie dziękujemy za każde okazane wsparcie w imieniu całej rodziny fundacyjnej. Razem możemy więcej.

Pamiętajcie również że to kropla w morzu potrzeb naszych podopiecznych dlatego liczymy na Was w nowym roku

#zawszezpomoca #fundacjapisatun #pomaganiejestfajne