Mateusz Leszner

Jestem mamą 18 letniego Mateusza chorującego na dziecięce porażenie mózgowe, wadę wzroku tzw. widzenie punktowe oraz zaburzenia lękowe i zespół skroniowy, chorobę dwubiegunową afektywną.

Mateusz jest już po trzech operacjach na obie nogi, żeby móc w miarę normalnie funkcjonować potrzebuje intensywnej rehabilitacji i terapii oraz operacji, której koszt to 22 tys. zł dlatego bardzo proszę ludzi o wielkim sercu o wsparcie dla mojego dziecka.

Dla niego liczy się szansa na to żeby mógł w przyszłości być w miarę możliwości samodzielny.

CZŁOWIEK JEST WIELKI NIE PRZEZ TO CO POSIADA ALE PRZEZ TO CZYM DZIELI SIĘ Z INNYMI

JAN PAWEŁ II

Numer subkonta: 15 1050 0099 7651 1160 0000 0000

Tytuł: Mateusz Leszner