Rodzina Oleksiak

Do grona naszych podopiecznych dołączyła rodzina Oleksiak z Zabrza.
Pani Teresa oraz jej mąż Andrzej, który choruje na cukrzycę, nadciśnienie, niewydolność serca, prostatę i wiele innych chorób.
Pani Teresa choruje na astmę, cukrzycę, jest po 8 operacjach.

Utrzymują się z renty i zasiłków, jest im bardzo ciężko, pani Teresa się nie leczy bo ich na to nie stać, aby zakupić leki dla obojga.
Pani Teresa zawsze pomagała, działając w stowarzyszeniu. Teraz ile tylko ma sił dalej pomaga ile może innym ludziom. Warunki mieszkaniowe są fatalne, mieszkanie jest zagrzybione, przydałby się remont.

Zbieramy na codzienne potrzeby jak węgiel, środki czystości oraz leki.

Numer subkonta: 15 1050 0099 7651 3100 0000 0000

Tytuł: DAROWIZNA DLA Rodziny Oleksiak

Oddając 1% podatku na KRS 0000292978 w celu szczegółowym wpisując Rodzina Oleksiak

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku bezpośrednio dla Rodziny Oleksiak