Alan i Kacper – bracia

Cześć ! Jestem Alan, mam 2,5 roku. Urodziłem się 21.03.2016 roku. Od urodzenia choruje na astmę oskrzelową i mam znacznie obniżony układ odpornościowy. Przez co bardzo często dochodzi w moim organizmie do osłabienia, infekcji wirusowych i bakteryjnych. Przeważnie kończy się to pobytem w szpitalu. Mam ograniczoną wydolność dróg oddechowych. Astma oskrzelowa jest chorobą nieuleczalną, powoduje nieodwracalne zmiany w oskrzelach już na samym początku rozwoju choroby. Przy zwykłych czynnościach jak i przy zabawie bardzo szybko się męczę, wtedy mam bardzo uciążliwy kaszel, duszność i świszczący oddech. Ataki występują także podczas snu.
Moje leczenie jest kosztowne, dlatego proszę o pomoc w zbiórce pieniążków na moje leki oraz sprzęt pomagający mi oddychać.

Cześć ! Mam na imię Kacper. Przyszedłem na świat 25.01.2018 roku. Mieliśmy z mamusia ciężki poród ale się udało !
Niestety nie długo później okazało się że mój układ mózgowy jest znacznie powiększony i asymetryczny. Co powoduje opóźnienie w rozwijaniu. Gdy miałem 2 miesiące, na podstawie badania rezonansem magnetycznym zdiagnozowano u mnie wodogłowie ! Dzisiaj mam 9 miesięcy, jestem systematycznie rehabilitowany. Choć jeszcze nie potrafię sam siedzieć nie załamujemy się ? Moja choroba polega na tym, że płyn w mojej główce gromadzi się i nie potrafi się sam redukować i odprowadzać. Jeśli jednak będzie go jeszcze więcej dojdzie do nieodwracalnych uszkodzeń mózgu. Czeka mnie więc szereg operacji. Jestem bardzo silnym i dzielnym chłopczykiem jednak potrzebuję pomocy finansowej na moje leczenie i rehabilitację.

Jak możesz pomóc?

Numer subkonta:  23 1050 0099 7651 3400 0000 0000

Tytuł: DAROWIZNA DLA Alana i Kacpra

Oddając 1% podatku na KRS 0000292978 w celu szczegółowym wpisując DLA Alana i Kacpra

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook