Kamil Wiącek

Część to Ja Kamil już mnie znacie i także znacie moją historię co mi się przydarzyło, a jeśli mnie nie znasz to opowiem w skrócie 8 miesięcy temu wkradł się we mnie zły nowotwór kości i przez tą chorobę nie mam już sprawnej nogi jak reszta z Was i jest mi z tym ciężko bo mam tylko 12 lat, sportu który kochałem już nie mogę uprawiać. Nie mogę nawet biegać z kolegami i jakie nam dzieciństwo ? Odpowiem Wam tak ważne , że najlepsi lekarze w Polsce którzy specjalizują się w tego typu nowotworach uratowali moją nogę i wszczepili endoproteze łącznie z częścią kolana.Już większość z Was wie , że już  zakończyłem leczenie chemioterapii ale to nie znaczy , że jestem całkowicie sprawny .Mogę powiedzieć , że pokonałem to zło co mnie dotknęło ale niestety pozostawił po sobie ślad z którym muszę teraz się zmagać z ciężkim dla mnie wysiłkiem. Chciałbym wrócić do pełni sił i jak można powiedzieć do sprawności ile pozwoli mi na to endoproteza nie muszę już grać w piłkę i biegać ale chcę chodzić jak każdy z Was .Przez to leczenie chemioterapii moje ciało jest krzywe nogę muszę rehabilitować bo inaczej nic z tego nie będzie a chce choć w jakiś sposób zapomnieć o tym co mnie spotkało Dzięki Wam poradziliśmy sobie z leczeniem w Warszawie to może jeszcze pomożesz mi wrócić do pełni zdrowia dla mnie to tak dużo dla chłopca który i tak już nie zagra na wymarzonym meczu z kolegami. Moje leczenie idzie w dobra stronę już samodzielnie poruszam się bez kul, ale nie zmienia to faktu ze przede mną długa i kosztowna rehabilitacja Pomóżcie mi stanąć na nogi.

Dziękuję Kamil z rodzicami

Numer subkonta:  78 1050 0099 7651 9100 0000 0000

Tytuł: DAROWIZNA DLA Kamila Wiącek

Oddając 1% podatku na KRS 0000292978 w celu szczegółowym wpisując DLA Kamila Wiącek