Tatiana Leszczuk

Tatiana Leszczuk – urodziła się w 2014 roku,jako zdrowa i silna dziewczynka. W 22 miesiącu życia okazało się ,że Tatianka ma dwie rzadkie choroby, a mianowice Stwardnienie Guzowate i Padaczkę Lekooporną. W tej chwili w główce dziecka są trzy guzy podwyściółkowe i niestety istnieje ryzyko
ich namnażania. Żeby pomóc Tatiane zbieramy na bardzo kosztowne leczenie i rehabilitację. Rozpoczęła się również zbiórka pieniędzy i plastikowych nakrętek.
Jak możesz pomóc?
Prosimy o przekazanie 1% PODATKU
KRS: 0000292978 w celu szczegółowym wpisz: Tatiana Leszczuk

oraz wpłaty na nr. konta w tytule wpisując Darowizna dla Tatiany Leszczuk

90 1050 0099 7651 4700 0000 0000
Tatianka urodziła się w 2014 roku jako zdrowe dziecko. Do 22 miesiąca życia rozwijała się prawidłowo, ale nasz świat legł w gruzach w momencie kiedy dostała pierwszego (dla nas widocznego) napadu padaczki, kontaktowaliśmy się z najbliższym neurologiem po wizycie były skierowania na badania dalsze, dzień po wizycie, znów atak padaczki, tym razem straciła przytomność na kilka minut. Pierwsza reakcja to był szok. Niewiedzieliśmy co robić. Od razu telefon do lekarki.Skierowanie na oddział neurologiczny i badania. Po rezonansie kolejne złe wiadomości i wyrok dożywotni. STWARDNIENIE GUZOWATE. Badanie wykazało 2 guzy podwyściółkowe.Był rok 2016. Zaliczona wizyta w Warszawie w Centrum Zdrowia Dziecka. I czekanie na rozwój wypadków. Rok 2017 przyniósł  kolejnego guza i zmiany w mózgu 15mm.W między czasie padaczka zrobiła już swoje.Opóźnienie w rozwoju,brak mowy,lewostronny niedowład ciała.Ogólnie było źle.Za dobrze też nie ma.Tatiana nie wygląda na chore dziecko bo wszystko się chowa w środku.Jest radosna i chętna na poznawanie nowych rzeczy.Leków na padaczke przerabialiśmy dużo.Niestety nie które więcej szkodziły niż pomagały.Teraz mamy 3 leki.Powoli są postępy bo ataki ograniczyły się do kilku w miesiącu.Chodzi do przedszkola terapeutycznego.Ale pieniądze są cały czas potrzebne.Leki,pieluchy,kolejne wizyty u lekarzy(niestety też prywatne).Szukamy dostępu do specjalistycznego zegarka” Empatica Embrace Seizure Smartwatch Smartband for Epilepsy”  który wyczuwa zbliżający się atak i posyła wiadomość na smartfona.Na chwilę obecną wiemy że kosztuje w okolicach 200 -300 dolarów.Jeżeli będziemy znać dokładną cenę to zaraz będę pisać.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Komentarz do “Tatiana Leszczuk”

Facebook