WOLONTARIUSZE POSZUKIWANI!

Posiadasz trochę wolnego czasu? Chcesz się czegoś nauczyć? Poznać nowych ludzi? Chcesz podzielić się swoimi umiejętnościami? Lubisz pracę w zespole? Chcesz wypełnić swój czas wartościowymi zajęciami, zdobyć wiedzę na temat wolontariatu i zadziałać społecznie na swoim osiedlu?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi tak, zapraszamy Cię do pomocy przy organizacji

Osiedlowej Giełdy Rzeczy Używanych I Zabawek

która odbędzie się 25 sierpnia 2012r, godz. 14.00-18.00 w Muszli koncertowej przy Kościele św. Jacka w Gliwicach - osiedle Sośnica.

Oferujemy:

-szkolenie z zakresu wolontariatu (m.in. prawa, obowiązki, korzyści, możliwości wolontariatu);

-możliwość dalszego zaangażowania się w działania na rzecz osiedla, organizacja ciekawych przedsięwzięć;

-poznanie „od środka” specyfiki pracy w zespole;

-cenne doświadczenie;

-udokumentowanie współpracy zaświadczeniem

Zgłoszenia z dopiskiem w temacie „Wolontariat - giełda rzeczy” prosimy przesyłać na adres e-mail: i.rola@gcop.gliwice.pl do 20 sierpnia 2012 r. do godz.12.00.

Więcej informacji:

Biuro Projektu „Trasa 78 – ze śląskiego w świętokrzyskie” przy Gliwickim Centrum

Organizacji Pozarządowych, ul. Jagiellońska 21.

tel. 32 307 09 09.

e-mail: i.rola@gcop.gliwice.pl