Oliwia i Wiktoria z Zabrza

Oliwia
    Wiktoria
    Oliwia

Oliwia urodziła się 09.01.2005r choruje na niewydolność nerek.

Oliwia ma zdolności plastyczne uczęszcza do ogniska pracy pozaszkolnej.

Wiktoria urodziła się 13.06.2000r choruje na astmę oskrzelową, atopowe zapalenie skóry oraz nawracające infekcje dróg oddechowych, refluks żołądkowo-przełykowy oraz skrzywienie boczne kręgosłupa.Wiktoria uczy się grać na keybordzie, narazie ze względów finansowych u przyjaciółki.Wiktoria potrzebuje korepetycji z matematyki oraz z języka angielskiego.

Fundacja objeła opieką siostry Oliwię oraz Wiktorię w związku z tym zbieramy środki na poprawę bytu w tym: korepetycje, przybory plastyczne oraz keybord.

Za środki z 1% podatku opłacamy leczenie dziewczynkom oraz wszelkie niezbędne rzeczy.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ALBUD Sp. z o.o. z siedzibą w Knurowie przekazało darowizny; rodzice
Wiktorii i Oliwii za te środki min. opłacili specjalistyczne badania w Krakowie oraz zfinansowali zielone lekcje dla Oliwii.

Darowizny dla Oliwii i Wiktorii można wpłacać na subkonto utworzone dla nich nr:

ING BANK S.A.